minulé ročníky

ročník 2019-2022

Turnaj Gorila - přípravka U9

Turnaj má za sebou osmiletou historii. Ano, právě v Plzni potkáte chlupatou gorilu, ale za zády má vyslance florbalu Floriána. Z malého turnaje „o pohár starosty“ postupně rosteme, přibývají kategorie, týmy, diváci a nadšení rodiče. Turnaj si vysloužil záštitu prezidenta Českého florbalu. Ale vždycky platí, že skvělé týmy = skvělé zápasy = parádní fotky!

ročník 2019-2022

Turnaj Gorila - elévové U11

Přípravka a elévové hrají systémem 3+1. Děti rády ukazují svoje individuální schopnosti, ale vždycky nakonec vyhraje tým! Ti nejlepší si zahrají finále ve velké hale. Poznají atmosféru velkých zápasů před zaplněným hledištěm.

ročník 2019-2022

Turnaj Gorila - mladší žáci U13​

Pro některé je to vůbec poprvé, kdy hrají na velkém hřišti. Turnaj je jednou z prvních prověrek nově sestavených týmů – hraje se 5+1. Nezbývá než to vyzkoušet! A to rovnou ve třech dnech, kdy hrají mladší žáci svoje zápasy. Vrchol je stejný – zápas na hale, kde hrála třeba i naše reprezentace turnaj EFT.

ročník 2019-2022

Turnaj Gorila - starší žáci U15

Zapomeňte na prázdniny, je tu září a Turnaj Gorila! Pro starší žáky je to skvělá prověrka schopností. A je vidět, že gólmani a hráči rostou. Uvidíte sami, že zase budou o velký kus lepší a jejich souboje budou mít náboj! To pravé napětí čekejte v play-off. Každý maká na 100 % a raduje se opravdu ten nejlepší.

Přejít nahoru