Starší žáci – U15

Skupina A

TJ Tlučná – 0 b. – 3. místo

Florbal Chomutov – 3 b. – 2. místo

FBŠ Bohemians – 6 b. – 1. místo


Skupina B

FBŠ Gorily Plzeň – 3 b. – 2. místo

FBC Došwich Milevsko – 6 b. – 1. místo

FBC Strakonice – 0 b. – 3. místo


Skupina C

FBC Plzeň – 0 b. – 3. místo

Prague Tigers – 3 b. – 2. místo

Floorball Club Písek – 6 b. – 1. místo


Skupina D

Florbal Tachov – 3 b. – 2. místo

USK Akademik Cheb – 0 b. – 3. místo

FBC Štíři České Budějovice – 6 b. – 1. místo


Sobota 12.9.2020 – Hala Lokomotiva 3, Úslavská 75

8:00-8:45 TJ Tlučná – Florbal Chomutov 1:8

8:45-9:30 FBC Plzeň – Prague Tigers 3:4

9:30-10:15 FBŠ Gorily Plzeň – FBC Došwich Milevsko 2:3

10:15-11:00 Florbal Tachov – USK Akademik Cheb 4:1

11:00-11:45 Florbal Chomutov – FBŠ Bohemians 3:9

11:45-12:30 Prague Tigers – Floorball Club Písek 1:4

12:30-13:15 FBC Došwich Milevsko – FBC Strakonice 3:1

13:15-14:00 USK Akademik Cheb – FBC Štíři České Budějovice 2:4

14:00-14:45 TJ Tlučná – FBŠ Bohemians 1:9

14:45-15:30 FBC Plzeň – Floorball Club Písek 0:4

15:30-16:15 FBŠ Gorily Plzeň – FBC Strakonice 6:1

16:15-17:00 Florbal Tachov – FBC Štíři České Budějovice 1:3

17:00-17:45 Předkolo 1 A2 Florbal Chomutov – B3 FBC Strakonice 11:2

17:45-18:30 Předkolo 2 C2 Prague Tigers – D3 USK Akademik Cheb 5:0

18:30-19:15 Předkolo 3 B2 FBŠ Gorily Plzeň – A3 TJ Tlučná 8:0

19:15-20:00 Předkolo 4 D2 Florbal Tachov – C3 FBC Plzeň 1:8


Neděle 13.9.2020 – Hala Lokomotiva 3, Úslavská 75

8:00-8:45 Čtvrtfinále A_1 FBŠ Bohemians – vítěz předkola 4 FBC Plzeň 4:0

8:45-9:30 Čtvrtfinále B_1 FBC Došwich Milevsko – vítěz předkola 2 Prague Tigers 6:7

9:30-10:15 Čtvrtfinále C_1 Floorball Club Písek – vítěz předkola 3 FBŠ Gorily Plzeň 4:1

10:15-11:00 Čtvrtfinále D_1 FBC Štíři České Budějovice – vítěz předkola 1 Floorball Chomutov 1:0 SN

11:00-11:45 Poražení z předkola A_3 TJ Tlučná – D_3 USK Akademik Cheb 0:6

11:45-12:30 Poražení z předkola B_3 FBC Strakonice – C_3 Florbal Tachov 0:5

12:30-13:15 Semifinále A FBŠ Bohemians – D FBC Štíři České Budějovice 3:2

13:15-14:00 Semifinále B Prague Tigers – C Floorball Club Písek 5:2

14:00-14:45 Poražení z čtvrtfinále A FBC Plzeň – D Florbal Chomutov 0:1

14:45-15:30 Poražení z čtvrtfinále B FBC Došwich Milevsko – C FBŠ Gorily Plzeň 3:2

15:30-16:15 o bronz FBC Štíři České Budějovice – Floorball Club Písek 4:0


Hala Lokomotiva 1, Úslavská 75

16:15-17:00 finále FBŠ Bohemians – Prague Tigers 3:1 (2:0)

Nejlepší hráči: Vojtěch Vosátka (FBŠ Bohemians) – Radek Šach (Prague Tigers)