Elévové – U11

Skupina A

FBŠ Gorily Plzeň – 3 b. – 2. místo

Florbal Chomutov (1) – 0 b. – 3. místo

Prague Tigers – 6 b. – 1. místo


Skupina B

FB Hurrican Karlovy Vary – 3 b. – 2. místo

Bivoj Litvínov (1) – 6 b. – 1. místo

Black Angels – 0 b. – 3. místo


Skupina C

FBC Liberec – 6 b. – 1. místo

Florbal Chomutov (2) – 3 b. – 2. místo

Floorball Club Písek – 0 b. – 3. místo


Skupina D

FBC Plzeň – 0 b. – 3. místo

Bivoj Litvínov (2) – 3 b. – 2. místo

ACEMA Sparta Praha girls – 6 b. – 1. místo


Sobota 12.9.2020 – Tělocvična VOŠ a SPŠE Plzeň, Koterovská 828/85

8:00-8:45 FBŠ Gorily Plzeň – Florbal Chomutov (1) 8:4

8:45-9:30 FBC Liberec – Florbal Chomutov (2) 14:1

9:30-10:15 FB Hurrican Karlovy Vary – Bivoj Litvínov (1) 3:6

10:15-11:00 FBC Plzeň – Bivoj Litvínov (2) 5:11

11:00-11:45 Florbal Chomutov (1) – Prague Tigers 5:10

11:45-12:30 Florbal Chomutov (2) – Floorball Club Písek 11:2

12:30-13:15 Bivoj Litvínov (1) – Black Angels 19:2

13:15-14:00 Bivoj Litvínov (2) – ACEMA Sparta Praha girls 10:14

14:00-14:45 FBŠ Gorily Plzeň – Prague Tigers 8:11

14:45-15:30 FBC Liberec – Florball Club Písek 26:4

15:30-16:15 FB Hurrican Karlovy Vary – Black Angels 10:2

16:15-17:00 FBC Plzeň – ACEMA Sparta Praha girls 3:17

17:00-17:45 Předkolo 1 A2 FBŠ Gorily Plzeň – B3 Black Angels 3:9

17:45-18:30 Předkolo 2 C2 Florbal Chomutov (2) – D3 FBC Plzeň 15:7

18:30-19:15 Předkolo 3 B2 FB Hurrican Karlovy Vary – A3 Florbal Chomutov (1) 18:6

19:15-20:00 Předkolo 4 D2 Bivoj Litvínov (2) – C3 Floorball Club Písek 8:6


Neděle 13.9.2020 – Tělocvična VOŠ a SPŠE Plzeň, Koterovská 828/85

8:00-8:45 Čtvrtfinále A_1 Prague Tigers – vítěz předkola 4 Bivoj Litvínov (2) 13:8

8:45-9:30 Čtvrtfinále B_1 Bivoj Litvínov (1) – vítěz předkola 2 Florbal Chomutov (2) 13:2

9:30-10:15 Čtvrtfinále C_1 FBC Liberec – vítěz předkola 3 FB Hurrican Karlovy Vary 5:11

10:15-11:00 Čtvrtfinále D_1 ACEMA Sparta Praha girls – vítěz předkola 1 Black Angels 9:5

11:00-11:45 Poražení z předkola A_3 Florbal Chomutov (1) – D_3 FBC Plzeň 9:3

11:45-12:30 Poražení z předkola B_3 FBŠ Gorily Plzeň – C_3 Floorball Club Písek 9:5

12:30-13:15 Semifinále A Prague Tigers – D ACEMA Sparta Praha girls 7:21

13:15-14:00 Semifinále B FB Hurrican Karlovy Vary – C Bivoj Litvínov (1) 3:12

14:00-14:45 Poražení z čtvrtfinále A Bivoj Litvínov (2) – D Black Angels 4:5

14:45-15:30 Poražení z čtvrtfinále B Florbal Chomutov (2) – C FBC Liberec 7:4

15:30-16:15 o bronz Prague Tigers – FB Hurrican Karlovy Vary 5:8


Hala Lokomotiva 1, Úslavská 75

14:45-15:30 finále ACEMA Sparta Praha girls – Bivoj Litvínov 5:16 (3:8)

Nejlepší hráči – Dominika Lískovcová (ACEMA Sparta Praha girls) – Lukáš Filip (Bivoj Litvínov)